LEDVANCE SMART+WiFi Undercabinet 50cm rozšíriteľné

Podskrinkové LED svietidlo s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Podskrinkové svietidlo LED je štíhle a ideálne sa dá použiť ako zdroj svetla v kuchyni,... viac informácií »
LEDVANCE SMART+WiFi Undercabinet 50cm rozšíriteľné
Podskrinkové LED svietidlo s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Podskrinkové svietidlo LED je štíhle a ideálne sa dá použiť ako zdroj svetla v kuchyni,...

Podskrinkové LED svietidlo s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Podskrinkové svietidlo LED je štíhle a ideálne sa dá použiť ako zdroj svetla v kuchyni, v skrinkách alebo na policiach. Je vyrobený z hliníka a plastu a je v jednoduchej bielej farbe. Montáž je rýchla a jednoduchá, napájacia a riadiaca jednotka sú súčasťou tejto základnej verzie. S vhodným predĺžením (pozri príslušenstvo) možno svetlo pohodlne predĺžiť. Jas a teplotu farieb možno ovládať pomocou aplikácie a hlasového príkazu. Integrácia sa vykonáva pomocou technológie LEDVANCE SMART+ WiFi prostredníctvom siete WLAN. Špeciálne funkcie / kompatibilita: – Ovládanie prostredníctvom aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačným systémom Android minimálne 4.4 alebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje prednastavenia a automatizácie. – Možnosť hlasového ovládania cez Google Assistant alebo Amazon Alexa (vyžaduje príslušný systém inteligentnej domácnosti) – Jednoduchá a rýchla inštalácia (lepiace pásky alebo skrutky) – Nastaviteľná teplota farieb: 2 700 K – 6 500 K – stmievateľné – Sieťový protokol: WiFi 2,4 GHz – Napájacia jednotka (2 m) a riadiaca jednotka (5 cm) sú súčasťou dodávky Vynikajúci produkt nájdete bez ťažkostí na našom webe v populárnej rubrike smart home osvetlenie! Nájdite si podobné produkty z tejto obľúbenej rubriky jednoducho online! U nás vám ponúkneme viac, máme však aj v ponuke viac vybraných výrobkov od značky LEDVANCE SMART+. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Značka LEDVANCE SMART+ vám môže poskytnúť prvotriedny tovar.

V zľave tovar LEDVANCE SMART+WiFi Undercabinet 50cm rozšíriteľné od výrobcu so zárukou kvality LEDVANCE SMART+ ľahko zaobstaráte práve dnes za super peniaze! Ponuky už od 75 EUR.