LEDVANCE SMART+WiFi Orbis Gavin stropné LED svetlo

Stropné svietidlo Orbis Gavin LED s nastaviteľnou teplotou farieb a technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Stropné svietidlo Orbis Gavin LED je v čiernej a... viac informácií »
LEDVANCE SMART+WiFi Orbis Gavin stropné LED svetlo
Stropné svietidlo Orbis Gavin LED s nastaviteľnou teplotou farieb a technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Stropné svietidlo Orbis Gavin LED je v čiernej a...

Stropné svietidlo Orbis Gavin LED s nastaviteľnou teplotou farieb a technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Stropné svietidlo Orbis Gavin LED je v čiernej a bielej farbe. Kryt je vyrobený z ocele, difúzor je z polykarbonátu. Vďaka svojmu nenápadnému okrúhlemu dizajnu sa ľahko hodí do rôznych obytných prostredí a možno ho použiť napríklad v predsieni, v kancelárii, obývačke alebo spálni. Svetlo možno stmievať pomocou aplikácie a hlasového príkazu a je možné nastaviť aj teplotu farieb. Stropné svietidlo je integrované s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi prostredníctvom siete WLAN. Technické údaje / kompatibilita: – Ovládanie prostredníctvom aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačným systémom Android minimálne 4.4 alebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje prednastavenia a automatizácie. – Možnosť hlasového ovládania cez Google Assistant alebo Amazon Alexa – Nastaviteľná teplota farieb: 2 700 K – 6 500 K – stmievateľné – Sieťový protokol: WiFi 2,4 GHz Tento kvalitný tovar je dostupný práve tu a teraz na našich stránkach v sekcii smarthome stropné svietidlá. Vyberte si obľúbené výrobky z našej sekcie za skvelú cenu! Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac! U nás totiž nájdete ďalšie preverené kúsky od značky LEDVANCE SMART+. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. V očiach zákazníkov populárny výrobca LEDVANCE SMART+ vám ponúka vysoko kvalitné výrobky.

Obľúbený a kvalitný produkt LEDVANCE SMART+WiFi Orbis Gavin stropné LED svetlo od kvalitnej spoločnosti LEDVANCE SMART+ k dispozícii bezpečne online v bezva akcii! Produkt nakúpite teraz u nás za 130 EUR.