LEDVANCE SMART+ Zigbee Compact Outdoor Plug EU

Inteligentná zástrčka na vonkajšie použitie s technológiou LEDVANCE SMART+ ZigBee Pomocou inteligentnej zástrčky na vonkajšie použitie možno bežné... viac informácií »
LEDVANCE SMART+ Zigbee Compact Outdoor Plug EU
Inteligentná zástrčka na vonkajšie použitie s technológiou LEDVANCE SMART+ ZigBee Pomocou inteligentnej zástrčky na vonkajšie použitie možno bežné...

Inteligentná zástrčka na vonkajšie použitie s technológiou LEDVANCE SMART+ ZigBee Pomocou inteligentnej zástrčky na vonkajšie použitie možno bežné elektrické spotrebiče integrovať do kompatibilných systémov inteligentnej domácnosti; môže byť potrebný aj most alebo brána. Nenápadný dizajn umožňuje použitie zásuvky v rôznych prostrediach – napríklad na balkóne, terase alebo v záhrade. Zástrčka sa pripája prostredníctvom štandardnej zásuvky. Technické údaje/kompatibilita: – Ovládanie prostredníctvom kompatibilného systému inteligentnej domácnosti alebo tlačidla zapnutia/vypnutia na zariadení – Ovládanie prostredníctvom aplikácie vyžaduje kompatibilný systém inteligentnej domácnosti – Možnosť hlasového ovládania pomocou Google Assistant alebo Amazon Alexa v závislosti od použitého systému Smart Home – Integruje bežné elektrické spotrebiče do kompatibilných systémov Smart Home – Umožňuje spínanie bežných svietidiel a iných elektrických zariadení – Jednoduché pripojenie elektrických zariadení prostredníctvom štandardnej zásuvky – s krytím IP44 vhodné na vonkajšie použitie, chránené proti striekajúcej vode – Rozsah funkcií závisí od typu použitého ovládania – Vysoký spínací výkon: až do 3 680 W / 16 A – Sieťový protokol: ZigBee – Harmonogram
Veľa predávaný produkt LEDVANCE SMART+ Zigbee Compact Outdoor Plug ide kúpiť ľahko tu na webe umiestnený v sekcii smarthome zásuvky. Teraz môžete kúpiť nové výrobky z tejto obľúbenej kategórie za extra cenu. Ale to nie je koniec našej ponuky, náš sortiment je široký. Pozrite sa tiež na ďalšie kúsky od dodávateľa LEDVANCE SMART+. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Predná značka LEDVANCE SMART+ má v stále ponuke vynikajúce produkty. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke.

Veľa predávaný kus LEDVANCE SMART+ Zigbee Compact Outdoor Plug EU od značky LEDVANCE SMART+ môžete nájsť na našich stránkach teraz v akcii! Ceny od 34,90 EUR.