LEDVANCE SMART+ WiFi Undercabinet panel 30×20 cm

LED nízkonapäťové svietidlo Podskrinka s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Nízkonapäťové svietidlo LED Undercabinet je pôsobivé vďaka svojmu... viac informácií »
LEDVANCE SMART+ WiFi Undercabinet panel 30x20 cm
LED nízkonapäťové svietidlo Podskrinka s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Nízkonapäťové svietidlo LED Undercabinet je pôsobivé vďaka svojmu...

LED nízkonapäťové svietidlo Podskrinka s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Nízkonapäťové svietidlo LED Undercabinet je pôsobivé vďaka svojmu mimoriadne štíhlemu tvaru, ktorý uľahčuje jeho inštaláciu na police alebo do skriniek, kde slúži ako diskrétny zdroj svetla. Môže sa používať napríklad v kuchyni, obývačke alebo pracovni. Prostredníctvom aplikácie a hlasového príkazu je možné meniť jas a teplotu farieb svietidla od teplej bielej po dennú bielu. Integrácia sa vykonáva pomocou technológie LEDVANCE SMART+ WiFi prostredníctvom siete WLAN. Technické údaje / kompatibilita: – Ovládanie prostredníctvom aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačným systémom Android minimálne 4.4 alebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje prednastavenia a automatizácie. – Možnosť hlasového ovládania cez Google Assistant alebo Amazon Alexa (vyžaduje príslušný systém inteligentnej domácnosti) – Nízkonapäťové svietidlo na prevádzku na jednosmerný prúd s externým ovládačom – na funkčné alebo atmosférické osvetlenie – Nastaviteľná teplota farby: 2 700 – 6 500 K, možnosť stmievania – Možno kombinovať s maximálne dvoma predĺženiami po 30 cm – Napájacia jednotka (2 m) a riadiaca jednotka (5 cm) sú súčasťou základnej verzie – Sieťový protokol: WiFi 2,4 GHz
Veľa podarený tovar zoženiete pohodlne tu a teraz na našom webe umiestnený v sekcii smart home osvetlenie! Teraz kúpite akčné kusy z tejto populárnej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu. Populárna značka v očiach zákazníkov LEDVANCE SMART+ môže ponúkať kvalitné výrobky.

Žiadaný výrobok LEDVANCE SMART+ WiFi Undercabinet panel 30x20 cm od značky so zárukou kvality LEDVANCE SMART+ je možné zaobstarať teraz skutočne lacno. Ponuka od 90 EUR.