LEDVANCE SMART+ WiFi Outdoor Flare Updown 50 cm

Základné svietidlo LED Outdoor Flare Updown Post s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi, RGBW Svietidlo s LED základňou Outdoor Flare Updown Post je vhodné... viac informácií »
LEDVANCE SMART+ WiFi Outdoor Flare Updown 50 cm
Základné svietidlo LED Outdoor Flare Updown Post s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi, RGBW Svietidlo s LED základňou Outdoor Flare Updown Post je vhodné...

Základné svietidlo LED Outdoor Flare Updown Post s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi, RGBW Svietidlo s LED základňou Outdoor Flare Updown Post je vhodné napríklad na osvetlenie vstupného priestoru, ako aj vchodu alebo príjazdovej cesty. Teplé svetlo vyžaruje na všetky strany a vytvára príjemnú atmosféru. Svietidlo je vyrobené z hliníka a polykarbonátu, má krytie IP44, a preto je ideálne na vonkajšie použitie. Jas možno nastaviť a zmenu farieb RGBW ovládať prostredníctvom aplikácie alebo hlasového príkazu. Integrácia sa vykonáva pomocou technológie LEDVANCE SMART+ WiFi prostredníctvom siete WLAN. – Ovládanie prostredníctvom aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačným systémom Android minimálne 4.4 alebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje prednastavenia a automatizácie. – Možnosť hlasového ovládania cez Google Assistant alebo Amazon Alexa (vyžaduje kompatibilný systém inteligentnej domácnosti). – Teplota farby: 3 000 K – Ovládanie farieb RGB, približne 16 miliónov nastaviteľných farieb – stmievateľné – Sieťový protokol: WiFi – Trieda ochrany IP44 Obľúbený a akčný produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Outdoor Flare Updown 50 cm máte možnosť nájsť ľahko na našich stránkach zaradený v rubrike smarthome osvetlenie príjazdovej cesty. Mrknite na iné produkty z tejto sekcie za mimoriadne nízku cenu. Obľúbená značka zákazníkov LEDVANCE SMART+ vám môže ponúknuť prémiový sortiment. Pozrite so sami! Máme toho pre vás viac, mrknite tiež na viac vybraných výrobkov od značky LEDVANCE SMART+. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Kvalitný a lacný výrobok LEDVANCE SMART+ WiFi Outdoor Flare Updown 50 cm od známeho výrobcu LEDVANCE SMART+ zoženiete u nás právě stále výhodne. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 130 EUR.