LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Elypse, 2-pl.

Nástenné svietidlo Orbis Wall Elypse s dvomi lampami LEDVANCE SMART+ WiFi Nástenné svietidlo LED s dvoma žiarovkami je vyrobené z ocele a skla a dodáva... viac informácií »
LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Elypse
Nástenné svietidlo Orbis Wall Elypse s dvomi lampami LEDVANCE SMART+ WiFi Nástenné svietidlo LED s dvoma žiarovkami je vyrobené z ocele a skla a dodáva...

Nástenné svietidlo Orbis Wall Elypse s dvomi lampami LEDVANCE SMART+ WiFi Nástenné svietidlo LED s dvoma žiarovkami je vyrobené z ocele a skla a dodáva sa v striebornej a bielej farbe. Vďaka tejto nadčasovej farebnej schéme sa dá bez problémov integrovať do rôznych interiérov. Svietidlo má stupeň krytia IP44, a preto je určené na použitie v kúpeľni. Tam ho možno namontovať napríklad nad zrkadlo v kúpeľni. Jas a teplotu farieb možno nastaviť pomocou aplikácie alebo ovládania pomocou spachu. Integrácia sa vykonáva pomocou technológie LEDVANCE SMART+ WiFi prostredníctvom siete WLAN. – Ovládanie prostredníctvom aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačným systémom Android minimálne 4.4 alebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje predvoľby a automatizáciu. – Možnosť hlasového ovládania cez Google Assistant alebo Amazon Alexa (vyžaduje príslušný systém inteligentnej domácnosti). – Nastaviteľná teplota farby: 3 000 K – 6 500 K – stmievateľné – Trieda ochrany IP44 – Sieťový protokol: WiFi
Obľúbený produkt máte možnosť získať jednoducho na našich stránkach v sekcii smarthome nástenné svietidlá. Teraz môžete kúpiť iné výrobky z tejto populárnej rubriky za internetové ceny!

Tento žiadaný produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Elypse, 2-pl. od poprednej značky LEDVANCE SMART+ môžete získať dnes za super peniaze. Ponuka od 130 EUR.