LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Cross, 30 x 15 cm

Obdĺžnikové nástenné LED svietidlo Orbis Wall Cross s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Nástenné svietidlo Orbis Wall Cross LED je vyrobené z plastu a... viac informácií »
LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Cross
Obdĺžnikové nástenné LED svietidlo Orbis Wall Cross s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Nástenné svietidlo Orbis Wall Cross LED je vyrobené z plastu a...

Obdĺžnikové nástenné LED svietidlo Orbis Wall Cross s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Nástenné svietidlo Orbis Wall Cross LED je vyrobené z plastu a svojou nenápadnou bielou farbou dobre zapadá do mnohých obytných prostredí. Svietidlo sa dá použiť napríklad na chodbe, v obývacej izbe alebo v spálni. Okrem toho je rovnako vhodný na použitie v detskej izbe, pretože jeho povrch možno natrieť. Svietidlo sa tak stáva samostatným prvkom interiéru. Jas a teplotu farieb nástenného kríža Orbis možno jednoducho meniť pomocou aplikácie alebo hlasového príkazu. Nástenné svietidlo je integrované s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi prostredníctvom siete WLAN. Technické údaje / kompatibilita: – Ovládanie prostredníctvom aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačným systémom Android minimálne 4.4 alebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje prednastavenia a automatizácie. – Možnosť hlasového ovládania cez Google Assistant alebo Amazon Alexa (vyžaduje príslušný systém inteligentnej domácnosti) – Nastaviteľná teplota farby: 3 000 K – 6 500 K – stmievateľné – Sieťový protokol: WiFi Veľmi žiadaný kus LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Cross, 30 x 15 cm je k dispozícii ľahko u nás umiestnený v kategórii smarthome nástenné svietidlá! Teraz môžete nájsť akčné produkty z tejto známej rubriky za extra cenu! Náš sortiment je široký, máme aj v ponuke ďalší tovar značky LEDVANCE SMART+. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . U zákazníkov obľúbená značka LEDVANCE SMART+ môže ponúkať top produkty.

Veľmi obľúbený tovar LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Cross, 30 x 15 cm od našej známej značky LEDVANCE SMART+ získajte práve tu stále výhodne. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 110 EUR.