LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Aqua IP44 20×20 cm

Štvorcové kúpeľňové svietidlo LED Orbis Wall Aqua s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Stropné svietidlo Orbis Wall Aqua LED je vyrobené z ocele a má... viac informácií »
LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Aqua IP44 20x20 cm
Štvorcové kúpeľňové svietidlo LED Orbis Wall Aqua s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Stropné svietidlo Orbis Wall Aqua LED je vyrobené z ocele a má...

Štvorcové kúpeľňové svietidlo LED Orbis Wall Aqua s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Stropné svietidlo Orbis Wall Aqua LED je vyrobené z ocele a má bielu povrchovú úpravu. Vďaka jednoduchému a nadčasovému dizajnu ľahko zapadne do mnohých interiérov. Vďaka stupňu krytia IP44 je ideálny aj na použitie v kúpeľni. Difúzor zaisťuje, že svetlo vyžaruje do okolia bez oslnenia. Jas a teplotu farieb možno ovládať pomocou aplikácie alebo hlasového príkazu. Integrácia sa vykonáva pomocou technológie LEDVANCE SMART+ WiFi prostredníctvom siete WLAN. – Ovládanie prostredníctvom aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačným systémom Android minimálne 4.4 alebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje predvoľby a automatizáciu. – Možnosť hlasového ovládania cez Google Assistant alebo Amazon Alexa (vyžaduje kompatibilný systém inteligentnej domácnosti). – Nastaviteľná teplota farby: 3 000 K – 6 500 K – stmievateľné – Trieda ochrany IP44 – Sieťový protokol: WiFi
Akčný a v zľave tovar LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Aqua IP44 20×20 cm ide získať v pohode tu u nás v rubrike smarthome stropné svietidlá. Pripravili sme nové kúsky zo spomínanej rubriky ľahko online. Dodávateľ LEDVANCE SMART+ pre vás vyrába veľmi kvalitné výrobky. Pozrite so sami.

Tento akčný a v zľave tovar LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Aqua IP44 20x20 cm od skvelej značky LEDVANCE SMART+ získajte tu a teraz práve za mimoriadne nízku cenu! Práve teraz za 75 EUR.