LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Downlight Slim Ø 22,5cm

LED vstavané svietidlo Orbis Downlight Slim s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Zapustené svietidlo LED Orbis Downlight Slim presvedčí svojím štíhlym... viac informácií »
LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Downlight Slim Ø 22
LED vstavané svietidlo Orbis Downlight Slim s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Zapustené svietidlo LED Orbis Downlight Slim presvedčí svojím štíhlym...

LED vstavané svietidlo Orbis Downlight Slim s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Zapustené svietidlo LED Orbis Downlight Slim presvedčí svojím štíhlym tvarom a je ideálne pre stropy s malým priestorom. Svietidlo je vyrobené z plastu a možno ho použiť napríklad na osvetlenie chodieb, chodieb alebo kuchýň; ovládač je integrovaný. Jas možno meniť pomocou aplikácie a hlasového príkazu a je možné nastaviť aj teplotu farieb od teplej po dennú bielu. Integrácia sa vykonáva pomocou technológie LEDVANCE SMART+ WiFi prostredníctvom siete WLAN. – Ovládanie prostredníctvom aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačným systémom Android minimálne 4.4 alebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje predvoľby a automatizáciu. – Možnosť hlasového ovládania cez Google Assistant alebo Amazon Alexa (vyžaduje príslušný systém inteligentnej domácnosti). – Nastaviteľná teplota farby: 3 000 K – 6 500 K – stmievateľné – Sieťový protokol: WiFi 2,4 GHz Akčný a v zľave kus možno získať teraz tu na našom webe v sekcii smarthome zapustené svetla. Teraz nájdete skvelé produkty z našej kategórie v zľave! Nebojte, v ponuke toho máme viac, máme však aj v ponuke viac výrobkov značky LEDVANCE SMART+. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Tento výnimočný výrobca LEDVANCE SMART+ má k dispozícii prémiové výrobky.

Tento vynikajúci produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Downlight Slim Ø 22,5cm od známeho dodávateľa LEDVANCE SMART+ môžete pohodlne získať v súčasnosti výhodne. Cena už od 40 EUR.