LEDVANCE SMART+ WiFi LED bodové svetlá 36°

LED vstavané reflektory s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi a zmenou farieb RGB Zapustené svietidlo Spot LED je vyrobené z plastu a má bielu farbu, vďaka... viac informácií »
LEDVANCE SMART+ WiFi LED bodové svetlá 36°
LED vstavané reflektory s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi a zmenou farieb RGB Zapustené svietidlo Spot LED je vyrobené z plastu a má bielu farbu, vďaka...

LED vstavané reflektory s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi a zmenou farieb RGB Zapustené svietidlo Spot LED je vyrobené z plastu a má bielu farbu, vďaka čomu sa dá ľahko integrovať do rôznych štýlov zariadenia a obytného prostredia. Svietidlo je vhodné napríklad na osvetlenie chodieb, chodieb alebo kuchýň. Jas možno nastaviť, teplotu farieb možno meniť od teplej po dennú bielu a zmenu farieb RGB možno ovládať pomocou aplikácie alebo hlasového príkazu. Týmto spôsobom je možné kedykoľvek prispôsobiť svetelné podmienky individuálnym potrebám. Integrácia sa vykonáva pomocou technológie LEDVANCE SMART+ WiFi prostredníctvom siete WLAN. – Ovládanie prostredníctvom aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačným systémom Android minimálne 4.4 alebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje prednastavenia a automatizácie. – Možnosť hlasového ovládania cez Google Assistant alebo Amazon Alexa (vyžaduje kompatibilný systém inteligentnej domácnosti). – Nastaviteľná teplota farby: 3 000 K – 6 500 K – Zmena farby RGB – stmievateľné – Sieťový protokol: WiFi Tento výnimočný tovar LEDVANCE SMART+ WiFi LED bodové svetlá 36° máte možnosť zaobstarať už dnes tu na webe v známej sekcii smarthome zapustené svetla! Preskúmajte ostatné výrobky v spomínanej kategórii za výpredajovú cenu! Populárna značka LEDVANCE SMART+ má v ponuke kvalitný sortiment. Veď to vidíte sami! Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás taky ďalší tovar od značky LEDVANCE SMART+. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený produkt LEDVANCE SMART+ WiFi LED bodové svetlá 36° od známeho popredného výrobcu LEDVANCE SMART+ je k dostaniu v súčasnosti za výhodné peniaze. Vo skvelej akcii za 30 EUR.