LEDVANCE Lunetta Round White LED nočná lampa

Okrúhle biele LED nočné svetlo Lunetta so snímačom denného svetla a vypínačom Biele LED nočné svetlo Lunetta Round White je užitočné pri... viac informácií »
LEDVANCE Lunetta Round White LED nočná lampa
Značka: LEDVANCE
8,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Okrúhle biele LED nočné svetlo Lunetta so snímačom denného svetla a vypínačom Biele LED nočné svetlo Lunetta Round White je užitočné pri...

Okrúhle biele LED nočné svetlo Lunetta so snímačom denného svetla a vypínačom Biele LED nočné svetlo Lunetta Round White je užitočné pri orientácii v noci. Môže sa ľahko prevádzkovať v akejkoľvek vnútornej zásuvke. V okrúhlom plastovom kryte je svetelná oblasť smerujúca dopredu, ktorá sa vďaka integrovanému senzoru denného svetla automaticky aktivuje pri slabom okolitom svetle. Túto funkciu je možné ručne prepísať prepínačom na kryte. Nové výrobky LEDVANCE, známe skôr pod značkou OSRAM, kombinujú najvyššie štandardy kvality s moderným dizajnom.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt LEDVANCE Lunetta Round White LED nočná lampa od značky s dlhou históriou LEDVANCE ide zohnať momentálne na webe za výhodné peniaze. Výhodne za 8,90 EUR.