LEDVANCE Endura Pro UpDown senzor tmavosivá

LED vonkajšie nástenné svetlo Endura Pro Updown Sensor Ako naznačuje názov, vonkajšie nástenné svetlo Endura Pro Updown Sensor LED vydáva svetlo... viac informácií »
LEDVANCE Endura Pro UpDown senzor tmavosivá
Značka: LEDVANCE
50 EUR70 EUR Zľava -28%
Overiť dostupnosť »
LED vonkajšie nástenné svetlo Endura Pro Updown Sensor Ako naznačuje názov, vonkajšie nástenné svetlo Endura Pro Updown Sensor LED vydáva svetlo...

LED vonkajšie nástenné svetlo Endura Pro Updown Sensor Ako naznačuje názov, vonkajšie nástenné svetlo Endura Pro Updown Sensor LED vydáva svetlo smerom hore aj dole, každé v uhle 50 °. Okrem účelu osvetlenia sa tým vytvorí na fasáde aj dekoratívny svetelný efekt, najmä ak je svietidlo pripevnené napríklad na niekoľko dlhých fasád v rovnakých intervaloch. Senzor integrovaný v strede svietidla má detekčný uhol 180 °, dosah 12 metrov a jas odozvy je možné nastaviť od 1 – 1 000 luxov. Svetlo sa automaticky zapne, keď sa zistí pohyb, pričom sa dá zvoliť doba svietenia od 5 sekúnd do 15 minút. Vďaka modernému dizajnu, vybaveniu s triedou ochrany IP55 a indexu odolnosti proti nárazu IK05 je svietidlo použiteľné v súkromnej aj komerčnej oblasti, napríklad na fasádach skladov atď. Nástenné svetlo Endura Pro Updown Sensor je možné prepnúť do 4 režimov nastavenia: 6 hodín stáleho svetla, pohotovostný režim, zapínanie pri pohybe alebo súmraku. Nové výrobky LEDVANCE, známe skôr pod značkou OSRAM, kombinujú najvyššie štandardy kvality s moderným dizajnom. Veľa predávaný výrobok LEDVANCE Endura Pro UpDown senzor dostanete práve teraz na našom webe umiestnený v sekcii vonkajšie nástenné svietidlá. Máme pre vás ešte iné výrobky z tejto obľúbenej rubriky vo výpredajovej akcii! U nás toho nájdete oveľa viac, preskúmajte u nás taky viac kvalitného tovaru od dodávateľa LEDVANCE. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významná značka LEDVANCE vám môže poskytnúť vysoko kvalitný sortiment.

V zľave tovar LEDVANCE Endura Pro UpDown senzor tmavosivá od známej značky LEDVANCE je k dispozícii teraz so zľavou! Lacno za cenu 50 EUR.