LEDVANCE Bulkhead nástenné LED 5,5 W čierna

Vonkajšie nástenné LED svietidlo s prepážkou v čiernej farbe Vonkajšie nástenné LED svietidlo Bulkhead je možné funkčne použiť vo vonkajších... viac informácií »
LEDVANCE Bulkhead nástenné LED 5
Značka: LEDVANCE
10 EUR
Overiť dostupnosť »
Vonkajšie nástenné LED svietidlo s prepážkou v čiernej farbe Vonkajšie nástenné LED svietidlo Bulkhead je možné funkčne použiť vo vonkajších...

Vonkajšie nástenné LED svietidlo s prepážkou v čiernej farbe Vonkajšie nástenné LED svietidlo Bulkhead je možné funkčne použiť vo vonkajších priestoroch a zaujme svojou všestrannosťou. Je ideálny na osvetlenie fasád domu a vonkajších stien všetkých druhov, či už na terase alebo balkóne, v oblasti prístupu k vchodovým dverám alebo nad garáže a do pivničných chodieb. Vonkajšia lampa má čierne polykarbonátové puzdro, ktoré je obzvlášť robustné a odoláva extrémnym poveternostným podmienkam. Za matným difúzorom ABS svieti univerzálne biele LED svetlo, ktoré intenzívne osvetľuje tmu. Inštalácia je rýchla a ľahká vďaka pripojovacej skrinke. Nové výrobky LEDVANCE, známe skôr pod značkou OSRAM, kombinujú najvyššie štandardy kvality s moderným dizajnom. Tento kvalitný produkt môžete zaobstarať tiež na stránkach zaradený v kategórii vonkajšie nástenné svietidlá. Teraz nájdete unikátne produkty z našej sekcie za rozumné peniaze! Možno ale hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká! Preskúmajte u nás taky ďalšie preverené kúsky od výrobcu LEDVANCE. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a obľúbený tovar LEDVANCE Bulkhead nástenné LED 5,5 W čierna od výrobcu so skvelou povesťou LEDVANCE ľahko zaobstaráte online extra výhodne. Teraz za 10 EUR.