LEDVANCE Batten LED podskrinková lampa 120cm 3000K

LED pod osvetlením skrinky Batten s vypínačom, zástrčkou a káblom S LED podsvietením Batten je možné vytvoriť bezproblémové systémy svetelných... viac informácií »
LEDVANCE Batten LED podskrinková lampa 120cm 3000K
Značka: LEDVANCE
28 EUR
Overiť dostupnosť »
LED pod osvetlením skrinky Batten s vypínačom, zástrčkou a káblom S LED podsvietením Batten je možné vytvoriť bezproblémové systémy svetelných...

LED pod osvetlením skrinky Batten s vypínačom, zástrčkou a káblom S LED podsvietením Batten je možné vytvoriť bezproblémové systémy svetelných liniek, pretože svetlo je možné pripojiť k iným svetlám. Je vybavený vypínačom, je vysoko efektívny, má dlhú životnosť a dodáva sa so zástrčkou, káblom a prepojovacím káblom k ďalšiemu svietidlu, ako aj s upevňovacími svorkami na inštaláciu. Batten je ideálnym zdrojom svetla pre najrôznejšie pracovné oblasti – či už v kuchyni alebo v dielni. Nové výrobky LEDVANCE, známe skôr pod značkou OSRAM, kombinujú najvyššie štandardy kvality s moderným dizajnom. Veľa podarený tovar LEDVANCE Batten LED podskrinková máte možnosť nakúpiť v pohode tu na našich stránkach zaradený v rubrike nábytkové osvetlenie. Teraz kúpite skvelé výrobky z tejto rubriky za super cenu! To však nie je všetko, náš sortiment je široký. Máme v ponuke však ďalšie kvalitné produkty od výrobcu LEDVANCE. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Unikátny produkt LEDVANCE Batten LED podskrinková lampa 120cm 3000K pochádzajúce od značky LEDVANCE pohodlne zaobstaráte momentálne za super cenu! Na našej stránke za 28 EUR.