LEDS-C4 Veneto LED závesné svietidlo, 5-pl., zlatá

Závesné svietidlo LED Veneto s piatimi príveskami, ktoré možno umiestniť decentrálne - leštený akryl a ušľachtilá mosadz Veneto je závesné... viac informácií »
LEDS-C4 Veneto LED závesné svietidlo
Značka: LEDS-C4
910 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo LED Veneto s piatimi príveskami, ktoré možno umiestniť decentrálne - leštený akryl a ušľachtilá mosadz Veneto je závesné...

Závesné svietidlo LED Veneto s piatimi príveskami, ktoré možno umiestniť decentrálne – leštený akryl a ušľachtilá mosadz Veneto je závesné svietidlo LED s piatimi žiarovkami, elegantným exteriérom a flexibilným umiestnením. Jeho prívesky sa skladajú z čírych štruktúrovaných akrylových kužeľov so vzhľadom klasického krištáľového skla a kovových prvkov s mosadznou povrchovou úpravou. V nich sú umiestnené teplé biele LED diódy, ktorých svetlo vyžaruje priamo nadol a odráža sa a láme zo strán. Dlhé káble vychádzajú z bočnej strany baldachýnu a možno ich decentrálne pripevniť k stropu pomocou ďalších upevňovacích bodov, takže polohu a výšku závesných svietidiel možno ideálne určiť pre stôl alebo osvetľovanú plochu.
Zľavnený kus LEDS-C4 Veneto LED závesné získate jednoducho tu u nás v rubrike závesné svietidlá. Pripravili sme iné produkty v spomínanej rubrike za parádnu cenu. Obľúbený výrobca zákazníkov LEDS-C4 má v stálej ponuke veľmi kvalitný tovar. To však nie je všetko, náš sortiment je ale široký. U nás v ponuke nájdete viac kvalitných produktov od značky LEDS-C4. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Najpredávanejší výrobok LEDS-C4 Veneto LED závesné svietidlo, 5-pl., zlatá od top výrobcu LEDS-C4 ľahko môžete zohnať práve teraz na našej webovej stránke vo výhodnej akcii! Lacno za cenu 910 EUR.