LEDS-C4 Veneto LED závesné svietidlo, 5-pl. biela

Dizajnový produkt LEDS-C4 Veneto LED závesné svietidlo, 5-pl. biela možno zakúpiť bez ťažkostí na webe v známej kategórii závesné svietidlá!... viac informácií »
LEDS-C4 Veneto LED závesné svietidlo
Značka: LEDS-C4
840 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnový produkt LEDS-C4 Veneto LED závesné svietidlo, 5-pl. biela možno zakúpiť bez ťažkostí na webe v známej kategórii závesné svietidlá!...

Dizajnový produkt LEDS-C4 Veneto LED závesné svietidlo, 5-pl. biela možno zakúpiť bez ťažkostí na webe v známej kategórii závesné svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať nové produkty zo spomínanej kategórie za úplne najnižšiu cenu! U nás ponúkame viac, pozrite sa tiež na ďalší preverený tovar od výrobcu LEDS-C4. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.
Závesné svietidlo LED Veneto s piatimi príveskami, ktoré možno umiestniť decentrálne – leštený akryl a ušľachtilá mosadz Veneto je závesné svietidlo LED s piatimi žiarovkami, elegantným exteriérom a flexibilným umiestnením. Jeho prívesky sa skladajú z čírych štruktúrovaných akrylových kužeľov so vzhľadom klasického krištáľového skla a kovových prvkov s mosadznou povrchovou úpravou. V nich sú umiestnené teplé biele LED diódy, ktorých svetlo vyžaruje priamo nadol a odráža sa a láme zo strán. Dlhé káble vychádzajú z bočnej strany baldachýnu a možno ich decentrálne pripevniť k stropu pomocou ďalších upevňovacích bodov, takže polohu a výšku závesného svietidla možno ideálne určiť pre stôl alebo osvetľovanú plochu.

Úplne unikátny výrobok LEDS-C4 Veneto LED závesné svietidlo, 5-pl. biela od populárnej značky LEDS-C4 nájdete zde teraz za rozumné peniaze. Teraz za 840 EUR.