LEDS-C4 Super Attic závesná lampa Kužeľ 4-pl.

Štvorsvetelné závesné svietidlo Super Attic s tienidlami v tvare kužeľa Závesné svietidlo Super Attic je mimoriadne flexibilnou voľbou ako priamy... viac informácií »
LEDS-C4 Super Attic závesná lampa Kužeľ 4-pl.
Značka: LEDS-C4
1 130 EUR
Overiť dostupnosť »
Štvorsvetelné závesné svietidlo Super Attic s tienidlami v tvare kužeľa Závesné svietidlo Super Attic je mimoriadne flexibilnou voľbou ako priamy...

Štvorsvetelné závesné svietidlo Super Attic s tienidlami v tvare kužeľa Závesné svietidlo Super Attic je mimoriadne flexibilnou voľbou ako priamy zdroj svetla pre moderne zariadené obytné, obchodné a rekreačné miestnosti. Štyri kužeľové tienidlá z hliníka, otvorené v spodnej časti, sú z vonkajšej strany natreté čiernou farbou a z vnútornej strany bielou. Sú usporiadané pozdĺž dlhého čierneho kábla s baldachýnom medzi prvým a druhým tienidlom a štyrmi ďalšími bodmi na upevnenie na strop, medzi ktorými sú tienidlá zavesené v rade. Týmto spôsobom možno dokonale nastaviť výšku a vzdialenosť zavesenia tienidiel napríklad podľa dĺžky stola alebo vitríny. Exkluzívny tovar LEDS-C4 Super Attic závesná lampa možno získať v pohode tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii závesné svietidlá! Teraz nájdete skvelé produkty z tejto populárnej sekcie za super peniaze! Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme v ponuke však viac skvelých produktov od výrobcu LEDS-C4. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a žiadaný produkt LEDS-C4 Super Attic závesná lampa Kužeľ 4-pl. od známej spoločnosti LEDS-C4 môžete si kúpiť tady za výhodné peniaze! Aktuálne v akcii za 1 130 EUR.