LEDS-C4 Miso stropné svietidlo Ø 43,3 cm čierna

Okrúhle stropné svietidlo Miso v nadčasovom dizajne Stropné svietidlo Miso presvedčí svojou jednoduchou eleganciou. Okrúhly kryt je vyrobený z ocele a... viac informácií »
LEDS-C4 Miso stropné svietidlo Ø 43
Značka: LEDS-C4
210 EUR
Overiť dostupnosť »
Okrúhle stropné svietidlo Miso v nadčasovom dizajne Stropné svietidlo Miso presvedčí svojou jednoduchou eleganciou. Okrúhly kryt je vyrobený z ocele a...

Okrúhle stropné svietidlo Miso v nadčasovom dizajne Stropné svietidlo Miso presvedčí svojou jednoduchou eleganciou. Okrúhly kryt je vyrobený z ocele a v spodnej časti je otvorený. Svetlo používaného svietidla vyžaruje priamo nadol. Vďaka svojmu nenápadnému dizajnu sa dá svietidlo Miso integrovať do mnohých koncepcií nábytku a poskytuje veľkoplošné alebo všeobecné osvetlenie – v súkromných obytných miestnostiach, ako aj vo verejných priestoroch. Tento žiadaný kus LEDS-C4 Miso stropné svietidlo máte možnosť nájsť ľahko tu na našich stránkach v kategórii stropné svietidlá. Teraz môžete kúpiť zľavnené produkty v spomínanej kategórii za extra cenu. Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte, máme toho viac! Máme v ponuke však tiež viac výrobkov od výrobcu LEDS-C4. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Kvalitný a veľmi žiadaný kus LEDS-C4 Miso stropné svietidlo Ø 43,3 cm čierna od skvelej a známej značky LEDS-C4 jednoducho môžete získať práve teraz v našej ponuke za extra cenu. Akčné ceny už od 210 EUR.