LEDS-C4 Miso stropné svetlo Ø 43,3cm kameňová sivá

Okrúhle stropné svietidlo Miso v nadčasovom dizajne Stropné svietidlo Miso presvedčí svojou jednoduchou eleganciou. Okrúhly kryt je vyrobený z ocele a... viac informácií »
LEDS-C4 Miso stropné svetlo Ø 43
Značka: LEDS-C4
210 EUR
Overiť dostupnosť »
Okrúhle stropné svietidlo Miso v nadčasovom dizajne Stropné svietidlo Miso presvedčí svojou jednoduchou eleganciou. Okrúhly kryt je vyrobený z ocele a...

Okrúhle stropné svietidlo Miso v nadčasovom dizajne Stropné svietidlo Miso presvedčí svojou jednoduchou eleganciou. Okrúhly kryt je vyrobený z ocele a v spodnej časti je otvorený. Svetlo používaného svietidla vyžaruje priamo nadol. Vďaka svojmu nenápadnému dizajnu sa dá svietidlo Miso integrovať do mnohých koncepcií nábytku a poskytuje veľkoplošné alebo všeobecné osvetlenie – v súkromných obytných miestnostiach, ako aj vo verejných priestoroch. Vynikajúci produkt LEDS-C4 Miso stropné svetlo Ø 43,3cm kameňová sivá ide zohnať bez problémov tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii stropné svietidlá. Získajte ešte ďalšie kusy zo spomínanej sekcie za super peniaze! Známy výrobca LEDS-C4 dlhodobo ponúka veľmi kvalitné výrobky.

Exkluzívny produkt LEDS-C4 Miso stropné svetlo Ø 43,3cm kameňová sivá od značky so zárukou kvality LEDS-C4 ide získať v súčasnosti vo výhodnej akcii! Práve teraz za cenu 210 EUR.