LEDS-C4 Miso stropné svetlo Ø 28,5cm kameňová sivá

Okrúhle stropné svietidlo Miso v nadčasovom dizajne Stropné svietidlo Miso presvedčí svojou jednoduchou eleganciou. Okrúhly kryt je vyrobený z ocele a... viac informácií »
LEDS-C4 Miso stropné svetlo Ø 28
Značka: LEDS-C4
160 EUR
Overiť dostupnosť »
Okrúhle stropné svietidlo Miso v nadčasovom dizajne Stropné svietidlo Miso presvedčí svojou jednoduchou eleganciou. Okrúhly kryt je vyrobený z ocele a...

Okrúhle stropné svietidlo Miso v nadčasovom dizajne Stropné svietidlo Miso presvedčí svojou jednoduchou eleganciou. Okrúhly kryt je vyrobený z ocele a v spodnej časti je otvorený. Svetlo používaného svietidla vyžaruje priamo nadol. Vďaka svojmu nenápadnému dizajnu sa dá svietidlo Miso integrovať do mnohých koncepcií nábytku a poskytuje veľkoplošné alebo všeobecné osvetlenie – v súkromných obytných miestnostiach, ako aj vo verejných priestoroch.
Veľa podarený výrobok máte možnosť získať taktiež na našich stránkach v kategórii stropné svietidlá. Teraz môžete nájsť akčné produkty z tejto známej sekcie za výpredajovú cenu. U nás ponúkame viac, u nás nájdete ďalší skvelý tovar od výrobcu LEDS-C4. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Tento výrobca LEDS-C4 má v ponuke prvotriedny produkty.

Tento žiadaný kus LEDS-C4 Miso stropné svetlo Ø 28,5cm kameňová sivá originál od výrobcu LEDS-C4 ľahko nájdete momentálne za parádnu cenu! Ponuky už od 160 EUR.