LEDS-C4 Micenas zapustené svetlo 25×26,5antracit

Zapustené nástenné svietidlo Micenas s teplým bielym svetlom pre vonkajšie použitie LED zapustené nástenné svetlo Micenas sa ukazuje ako praktická... viac informácií »
LEDS-C4 Micenas zapustené svetlo 25x26
Značka: LEDS-C4
229,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Zapustené nástenné svietidlo Micenas s teplým bielym svetlom pre vonkajšie použitie LED zapustené nástenné svetlo Micenas sa ukazuje ako praktická...

Zapustené nástenné svietidlo Micenas s teplým bielym svetlom pre vonkajšie použitie LED zapustené nástenné svetlo Micenas sa ukazuje ako praktická možnosť bezpečného osvetlenia oblastí okolo domu, napr. B. suterénne schody, prístrešky pre auto a garáže. Dodáva sa vrátane montážneho krytu. K dispozícii sú dva káblové vývody pre zjednodušenú inštaláciu s priebežným vedením. Materiál je chránený pred účinkami UV lúčov. – Súčasťou je elektronický predradník – Úroveň odolnosti proti nárazu IK10 – Stupeň krytia IP65 Unikátny produkt LEDS-C4 Micenas zapustené svetlo získate okrem iného tu na našom webe zaradený v rubrike vonkajšie zapustené svietidlá. Teraz získate akčné produkty v spomínanej kategórii v bezva akcii! V očiach zákazníkov popupárna značka LEDS-C4 môže ponúkať prémiové výrobky. A to ešte nie je všetko.

Tento kvalitný a žiadaný výrobok LEDS-C4 Micenas zapustené svetlo 25x26,5antracit od top značky LEDS-C4 máte možnosť získať tu teraz práve za rozumné peniaze. Na našich stránkach za 229,90 EUR.