LEDS-C4 E-Lamp nástenné LED + bodové svetlo, biela

Kvalitný a obľúbený produkt LEDS-C4 E-Lamp nástenné LED + bodové možno kúpiť jednoducho na našich stránkach v rubrike nástenné svietidlá! Teraz... viac informácií »
LEDS-C4 E-Lamp nástenné LED + bodové svetlo
Kvalitný a obľúbený produkt LEDS-C4 E-Lamp nástenné LED + bodové možno kúpiť jednoducho na našich stránkach v rubrike nástenné svietidlá! Teraz...

Kvalitný a obľúbený produkt LEDS-C4 E-Lamp nástenné LED + bodové možno kúpiť jednoducho na našich stránkach v rubrike nástenné svietidlá! Teraz môžete získať obľúbené produkty v spomínanej sekcii za extra cenu. Nástenné svietidlo LED E-Lamp nepriame svetlo a bodové svetlo na čítanie Nástenné svietidlo E-Lamp kombinuje nepriame svetlo a svetlo na čítanie a vytvára moderný zdroj svetla, ktorý je prísľubom praktického dodatočného osvetlenia vedľa postele, v kútiku na čítanie alebo v hotelovej izbe. Obdĺžnikový, vertikálne zarovnaný hliníkový kryt obsahuje v zadnej časti teplé biele LED diódy, ktorých svetlo nepriamo osvetľuje miestnosť cez stenu. V prednej časti sa nachádza valcový bod, ktorý sa dá otočiť o 180° a vyklopiť o 90°, a poskytuje tak nastaviteľné osvetlenie na čítanie. Nad poličkou na drobné predmety dennej potreby sú nainštalované dva spínače na oddelené ovládanie dvoch svetelných zdrojov, ako aj výstup USB na nabíjanie smartfónov atď.

Veľmi obľúbený produkt LEDS-C4 E-Lamp nástenné LED + bodové svetlo, biela od dodávateľa so skvelou povesťou LEDS-C4 pohodlne zaobstaráte tady teraz naozaj lacno. Teraz môžete získať za skvelú cenu 280 EUR.