LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 487 cement/zlatá

Kontrastné závesné svietidlo ako otvorená pologuľa - pre gastronómiu a domácnosť Závesné svietidlo Contrast s jednou žiarovkou má otvorený dizajn... viac informácií »
LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 487 cement/zlatá
Značka: LEDS-C4
240 EUR
Overiť dostupnosť »
Kontrastné závesné svietidlo ako otvorená pologuľa - pre gastronómiu a domácnosť Závesné svietidlo Contrast s jednou žiarovkou má otvorený dizajn...

Kontrastné závesné svietidlo ako otvorená pologuľa – pre gastronómiu a domácnosť Závesné svietidlo Contrast s jednou žiarovkou má otvorený dizajn s módnym betónovým prvkom. Je to štýlový zdroj svetla nad jedálenským stolom doma alebo v reštaurácii. Toto výnimočné svietidlo sa však môže hodiť aj na útulné obytné ostrovy v podkroví, kde sa dá vytvoriť efektívny koncept miestnosti. Vďaka otvorenému dizajnu polguľového tienidla vyžaruje svetlo do všetkých smerov a je možný výhľad na zdroj svetla, takže je možné dokonale doplniť aj dekoratívnu lampu. Veľa predávaný produkt LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 487 cement/zlatá je na získanie pohodlne na webe v rubrike závesné svietidlá! Pripravili sme pre vás kvalitné produkty z tejto obľúbenej rubriky za extra cenu! Populárny výrobca LEDS-C4 dodáva pre svojich zákazníkov veľmi kvalitné produkty. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe!

Tento veľmi obľúbený výrobok LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 487 cement/zlatá originál od značky LEDS-C4 získate v našej internetovej ponuke stále výhodne. Stojí práve teraz u nás 240 EUR.