LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 487 cement/čierna

Veľa žiadaný výrobok LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 487 cement/čierna je dostupný teraz tu na webe v obľúbenej rubrike závesné svietidlá.... viac informácií »
LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 487 cement/čierna
Značka: LEDS-C4
240 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľa žiadaný výrobok LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 487 cement/čierna je dostupný teraz tu na webe v obľúbenej rubrike závesné svietidlá....

Veľa žiadaný výrobok LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 487 cement/čierna je dostupný teraz tu na webe v obľúbenej rubrike závesné svietidlá. Nájdite si kvalitné produkty z tejto sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu. Kontrastné závesné svietidlo ako otvorená pologuľa – pre gastronómiu a domácnosť Závesné svietidlo Contrast s jednou žiarovkou má otvorený dizajn s módnym betónovým prvkom. Je to štýlový zdroj svetla nad jedálenským stolom doma alebo v reštaurácii. Toto výnimočné svietidlo sa však môže hodiť aj na útulné obytné ostrovy v podkroví, kde sa dá vytvoriť efektívny koncept miestnosti. Vďaka otvorenému dizajnu polguľového tienidla vyžaruje svetlo do všetkých smerov a je možný pohľad na osvetľujúce teleso, takže je možné dokonale doplniť aj dekoratívnu lampu.

Zľavový tovar LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 487 cement/čierna od spoľahlivej značky LEDS-C4 môžete si kúpiť aktuálne v našej ponuke naozaj lacno. Výhodne za cenu 240 EUR.