LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 247 cement/zlatá

Kontrastné závesné svietidlo ako otvorená pologuľa - pre gastronómiu a domácnosť Závesné svietidlo Contrast s jednou žiarovkou má otvorený dizajn... viac informácií »
LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 247 cement/zlatá
Značka: LEDS-C4
170 EUR
Overiť dostupnosť »
Kontrastné závesné svietidlo ako otvorená pologuľa - pre gastronómiu a domácnosť Závesné svietidlo Contrast s jednou žiarovkou má otvorený dizajn...

Kontrastné závesné svietidlo ako otvorená pologuľa – pre gastronómiu a domácnosť Závesné svietidlo Contrast s jednou žiarovkou má otvorený dizajn s módnym betónovým prvkom. Je to štýlový zdroj svetla nad jedálenským stolom doma alebo v reštaurácii. Toto výnimočné svietidlo sa však môže hodiť aj na útulné obytné ostrovy v podkroví, kde sa dá vytvoriť efektívny koncept miestnosti. Vďaka otvorenému dizajnu polguľového tienidla vyžaruje svetlo do všetkých smerov a je možný pohľad na osvetľujúce teleso, takže je možné dokonale doplniť aj dekoratívnu lampu. Super produkt LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø je k dispozícii jednoducho tu na webe v rubrike závesné svietidlá! Teraz si môžete kúpiť ešte iné výrobky z tejto obľúbenej sekcie za super cenu. Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás ponúkame viac. Preskúmajte u nás taky ďalší tovar od značky LEDS-C4. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento žiadaný produkt LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 247 cement/zlatá od poprednej značky LEDS-C4 máte možnosť nakúpiť práve za výpredajovú cenu. Výhodne za cenu 170 EUR.