LEDS-C4 Compact Ø 210 soklové LED svetlo, antracit

Robustné svietidlo s valcovou základňou LED Kompaktné v antracitovej farbe Okrúhle kompaktné základné svietidlo LED poskytuje v noci účinné... viac informácií »
LEDS-C4 Compact Ø 210 soklové LED svetlo
Značka: LEDS-C4
320 EUR
Overiť dostupnosť »
Robustné svietidlo s valcovou základňou LED Kompaktné v antracitovej farbe Okrúhle kompaktné základné svietidlo LED poskytuje v noci účinné...

Robustné svietidlo s valcovou základňou LED Kompaktné v antracitovej farbe Okrúhle kompaktné základné svietidlo LED poskytuje v noci účinné orientačné osvetlenie zo všetkých strán, zatiaľ čo počas dňa základné svietidlo nenápadne splýva s okolím. Antracitovo čierny kryt je vyrobený z hliníka; robustnú konštrukciu dopĺňajú priehľadné polykarbonátové kryty. Teplé biele LED diódy sú integrované do spodnej časti horného krytu, takže ich svetlo osvetľuje okolie bez oslnenia. – Trieda ochrany: IP65 – Odolnosť proti nárazu: IK10 – s voliteľnými montážnymi krytmi Často vyhľadávaný tovar LEDS-C4 Compact Ø 210 soklové LED svetlo, antracit môžete zohnať taktiež tu a teraz na našom webe zaradený v sekcii vonkajšie stojanové svietidlá. Nájdite si ešte podobné produkty z tejto známej sekcie za skvelú cenu!

Veľa obľúbený tovar LEDS-C4 Compact Ø 210 soklové LED svetlo, antracit od top značky LEDS-C4 môžete dostať teraz v ponuke v akcii! V súčasnosti je k dispozícii za 320 EUR.