LEDS-C4 Caribe závesná lampa z ratanu, Ø 600 cm

Ploché závesné svietidlo kužeľovitého tvaru Caribe z ratanového dreva Závesná lampa Caribe má tienidlo z ratanového dreva v tvare plochého... viac informácií »
LEDS-C4 Caribe závesná lampa z ratanu
Značka: LEDS-C4
230 EUR
Overiť dostupnosť »
Ploché závesné svietidlo kužeľovitého tvaru Caribe z ratanového dreva Závesná lampa Caribe má tienidlo z ratanového dreva v tvare plochého...

Ploché závesné svietidlo kužeľovitého tvaru Caribe z ratanového dreva Závesná lampa Caribe má tienidlo z ratanového dreva v tvare plochého zrezaného kužeľa. Dizajn lampy zaujme svojím prirodzeným charakterom. Vďaka husto tkanému materiálu je svetlo tienené do strán a vyžarované priamo nadol. Preto je svietidlo Caribe ideálne ako priamy zdroj svetla nad jedálenským stolom v obývacej izbe alebo jedálni. Pre príjemné a útulné osvetlenie sa odporúča kombinovať ho so zdrojom teplého bieleho svetla.
Tento kvalitný a žiadaný produkt LEDS-C4 Caribe závesná lampa z máte možnosť kúpiť pohodlne na našich stránkach v obľúbenej kategórii závesné svietidlá! Preskúmajte parádne produkty z tejto populárnej rubriky za mimoriadne nízku cenu!

Veľa obľúbený produkt LEDS-C4 Caribe závesná lampa z ratanu, Ø 600 cm od spoločnosti s popredným postavením na trhu LEDS-C4 ľahko nájdete momentálne za parádnu cenu. Aktuálne v akcii za 230 EUR.