LEDS-C4 Bravo závesné LED svetlo stmievateľné sivá

Závesné svietidlo Bravo LED - ideálny zdroj svetla pre sofistikovaný moderný koncept nábytku Elegantný a lineárny dizajn závesného svietidla Bravo je... viac informácií »
LEDS-C4 Bravo závesné LED svetlo stmievateľné sivá
Značka: LEDS-C4
580 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo Bravo LED - ideálny zdroj svetla pre sofistikovaný moderný koncept nábytku Elegantný a lineárny dizajn závesného svietidla Bravo je...

Závesné svietidlo Bravo LED – ideálny zdroj svetla pre sofistikovaný moderný koncept nábytku Elegantný a lineárny dizajn závesného svietidla Bravo je dômyselne skombinovaný s modernými a účinnými LED diódami. Tienidlo je vyrobené z hliníka v prizmatickom tvare s konkávnymi stranami a v sivom laku vyzerá mimoriadne elegantne. Rozšírený spodný otvor je po celej dĺžke zakrytý akrylovým difúzorom, ktorý široko rozptyľuje teplé biele svetlo. Nepriame svetlo sa dosahuje aj smerom nahor cez úzky otvor cez strop. Závesné svietidlo je ideálne ako osvetlenie stola v súkromných obývacích izbách alebo ako zdroj svetla nad pultom v hoteli či reštaurácii. Prostredníctvom stmievača s fázovým rezom je možné externe regulovať jas výkonného závesného svietidla LED a prispôsobiť ho každej situácii. – Môže byť dodatočne vybavený modulom Casambi Bluetooth na inteligentné ovládanie (pozri príslušenstvo). Neodolateľný kus LEDS-C4 Bravo závesné LED zoženiete ešte tu a teraz na našom webe v známej kategórii závesné svietidlá. Teraz môžete kúpiť akčné produkty z tejto kateógrie z pohodlia domova.

Kvalitný a žiadaný produkt LEDS-C4 Bravo závesné LED svetlo stmievateľné sivá od renomovaného dodávateľa LEDS-C4 získate u nás právě lacno! Aktuálne v akcii za 580 EUR.