LEDS-C4 Attic závesné valcovité decentrálne čierna

Moderné závesné svietidlo Attic s decentralizovaným zavesením a cylindrickým tienidlom Priamočiary, moderný a prispôsobivý dizajn závesného... viac informácií »
LEDS-C4 Attic závesné valcovité decentrálne čierna
Značka: LEDS-C4
200 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné závesné svietidlo Attic s decentralizovaným zavesením a cylindrickým tienidlom Priamočiary, moderný a prispôsobivý dizajn závesného...

Moderné závesné svietidlo Attic s decentralizovaným zavesením a cylindrickým tienidlom Priamočiary, moderný a prispôsobivý dizajn závesného svietidla Attic. Valcovité tienidlo je vyrobené z hliníka, ktorý vyžaruje svetlo lampy, ktorá sa má používať, priamo nadol. Vďaka trom decentralizovaným závesným bodom a dlhému káblu možno polohu tienidla a baldachýnu počas inštalácie nastaviť podľa potreby. Možnosti použitia závesného svietidla sú najmä v súkromnom obytnom priestore, kde poskytuje štýlové priame osvetlenie pre moderný koncept nábytku.
Tento žiadaný produkt máte možnosť nakúpiť aktuálne na webe v známej kategórii závesné svietidlá! Získajte unikátne produkty v spomínanej sekcii za parádnu cenu!

Veľmi obľúbený produkt LEDS-C4 Attic závesné valcovité decentrálne čierna originál od značky LEDS-C4 máte možnosť dostať v našej aktuálnej ponuke za úžasnú cenu. Momentálne v akcii za 200 EUR.