LEDS-C4 Attic závesná lampa kužeľ decentrál, zlatá

Podkrovné závesné svietidlo s decentralizovaným zavesením a kužeľovým tienidlom Závesné svietidlo Attic s jednou žiarovkou má jednoduchý a... viac informácií »
LEDS-C4 Attic závesná lampa kužeľ decentrál
Značka: LEDS-C4
260 EUR
Overiť dostupnosť »
Podkrovné závesné svietidlo s decentralizovaným zavesením a kužeľovým tienidlom Závesné svietidlo Attic s jednou žiarovkou má jednoduchý a...

Podkrovné závesné svietidlo s decentralizovaným zavesením a kužeľovým tienidlom Závesné svietidlo Attic s jednou žiarovkou má jednoduchý a moderný dizajn. Kónický tvar tienidla poskytuje priame vyžarovanie svetla smerom nadol. Vďaka luxusnému dizajnu je svietidlo ozdobou rôznych prostredí. Vďaka decentralizovaným závesným bodom a dlhému káblu možno baldachýn a tienidlo počas inštalácie umiestniť kdekoľvek v miestnosti. Takto možno podľa potreby vhodne osvetliť napríklad jedálenský stôl alebo čitateľský kútik. Často vyhľadávaný produkt LEDS-C4 Attic závesná lampa kužeľ decentrál, zlatá máte možnosť získať jednoducho u nás v obľúbenej sekcii závesné svietidlá! Teraz si môžete vybrať kvalitné produkty z tejto populárnej kategórie za najlepšie ceny! Táto značka LEDS-C4 vás a vašich blízkych obohatí o skvelý sortiment. Presvedčte sa sami! U nás ponúkame viac, máme v ponuke tiež ďalšie preverené produkty od značky LEDS-C4. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento vynikajúci produkt LEDS-C4 Attic závesná lampa kužeľ decentrál, zlatá od značky s dlhou tradíciou LEDS-C4 ľahko nájdete tady teraz v bezva akcii. Lacno za 260 EUR.