LEDS-C4 Attic závesná lampa kužeľ decentrál biela

Obľúbený a akčný produkt možno zakúpiť jednoducho na našom webe v kategórii závesné svietidlá! Zaobstarajte si akčné produkty z našej... viac informácií »
LEDS-C4 Attic závesná lampa kužeľ decentrál biela
Značka: LEDS-C4
220 EUR
Overiť dostupnosť »
Obľúbený a akčný produkt možno zakúpiť jednoducho na našom webe v kategórii závesné svietidlá! Zaobstarajte si akčné produkty z našej...

Obľúbený a akčný produkt možno zakúpiť jednoducho na našom webe v kategórii závesné svietidlá! Zaobstarajte si akčné produkty z našej kategórie za výhodnú cenu! Populárna značka LEDS-C4 má na sklade skvelý tovar. Podkrovné závesné svietidlo s decentralizovaným zavesením a kužeľovým tienidlom Závesné svietidlo Attic s jednou žiarovkou má jednoduchý a moderný dizajn. Kónický tvar tienidla poskytuje priame vyžarovanie svetla smerom nadol. Vďaka luxusnému dizajnu je svietidlo ozdobou rôznych prostredí. Vďaka decentralizovaným závesným bodom a dlhému káblu možno baldachýn a tienidlo počas inštalácie umiestniť kdekoľvek v miestnosti. Takto možno podľa potreby vhodne osvetliť napríklad jedálenský stôl alebo čitateľský kútik.

Zaujímavý tovar LEDS-C4 Attic závesná lampa kužeľ decentrál biela s pečaťou kvality značky LEDS-C4 možno získať v súčasnosti extra výhodne! Stojí práve teraz u nás 220 EUR.