LED žiarovky vianočný stromček batéria biele 10-pl

Super produkt LED žiarovky vianočný stromček máte možnosť nakúpiť bez problémov tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike svetelné... viac informácií »
LED žiarovky vianočný stromček batéria biele 10-pl
Super produkt LED žiarovky vianočný stromček máte možnosť nakúpiť bez problémov tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike svetelné...

Super produkt LED žiarovky vianočný stromček máte možnosť nakúpiť bez problémov tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike svetelné reťaze. Pripravili sme ešte ďalšie produkty v spomínanej sekcii za parádnu cenu. Obľúbená značka Konstsmide Christmas má v stále ponuke prvotriedne výrobky. Ale to nie je koniec našej ponuky, náš sortiment je ale široký. Preskúmajte u nás taky ďalšie vybrané produkty od značky Konstsmide Christmas. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.
Batériové LED sviečky na vianočný stromček v sade 10 – bezdrôtové, výška 8 cm Tieto sviečky z bieleho stromčeka s LED osvetlením je možné ľahko umiestniť kamkoľvek na vianočný stromček, kam chcete – žiadne zamotané káble, ani príliš krátke napájacie vedenie. Sú napájané z batérie a prepínajú sa pomocou diaľkového ovládača. LED diódy vyžarujú atmosférické teplé biele svetlo. Vrátane diaľkového ovládania. Batérie nie sú súčasťou dodávky (dostupné prostredníctvom príslušenstva). Potrebné sú 12x AAA batérie (z toho 2 do diaľkového ovládača). – Vianočné predmety napájané z batérie v interiéri Energialuokka: A+

Tento akčný tovar LED žiarovky vianočný stromček batéria biele 10-pl od dodávateľa s dlhou históriou Konstsmide Christmas možno zohnať práve tu za mimoriadne nízku cenu. Na našej stránke za 54,90 EUR.