LED žiarovka E27 5,6W 2,600K Trapez ST125

Trapézová LED žiarovka, E27, 5,6 W, opálová, teplá biela Táto lampa je navrhnutá v neobvyklom trapézovom tvare a je skutočným pútačom pozornosti.... viac informácií »
LED žiarovka E27 5
Trapézová LED žiarovka, E27, 5,6 W, opálová, teplá biela Táto lampa je navrhnutá v neobvyklom trapézovom tvare a je skutočným pútačom pozornosti....

Trapézová LED žiarovka, E27, 5,6 W, opálová, teplá biela Táto lampa je navrhnutá v neobvyklom trapézovom tvare a je skutočným pútačom pozornosti. Vďaka matnému sklu sa zo všetkých strán vytvára homogénne, príjemné rozloženie svetla, ktoré vďaka teplému bielemu svetlu tiež zaisťuje útulnú atmosféru. – stmievateľné – vysoký index zobrazovania farieb RA 90 Energialuokka: A+ Veľmi obľúbený kus ide získať ľahko tu a teraz na našom webe v populárnej sekcii led žiarovky. Teraz nájdete ešte ďalšie produkty z tejto obľúbenej rubriky ľahko online. Známa značka STAR TRADING predáva prvotriedny tovar Urobte radosť sami sebe! Možno hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac. Pozrite sa tiež na ďalšie produkty značky STAR TRADING. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa žiadaný kus LED žiarovka E27 5,6W 2,600K Trapez ST125 od značky s dobrým menom STAR TRADING jednoducho môžete zohnať aktuálne za rozumné peniaze. V súčasnosti je k dispozícii za 45 EUR.