Dizajnové vonkajšie nástenné svietidlo strieborné vrátane LED 6 svetiel – hlúpe

Atraktívna lampa s jedinečným dizajnom! Super moderné vonkajšie nástenné svietidlo v striebornej farbe. Svietidlo má dĺžku 17 cm a výšku 8 cm.... viac informácií »
Dizajnové vonkajšie nástenné svietidlo strieborné vrátane LED 6 svetiel - hlúpe
Atraktívna lampa s jedinečným dizajnom! Super moderné vonkajšie nástenné svietidlo v striebornej farbe. Svietidlo má dĺžku 17 cm a výšku 8 cm....

Atraktívna lampa s jedinečným dizajnom! Super moderné vonkajšie nástenné svietidlo v striebornej farbe. Svietidlo má dĺžku 17 cm a výšku 8 cm. Hĺbka tejto lampy je 4,5 cm. Montážna doska má dĺžku 13,5 cm a šírku 5 cm. Náš Silly má 6 svetelných bodov, ktoré majú integrovanú LED (nevymeniteľnú). Majú svetelný výkon 3 000 Kelvinov a 510 lúmenov, a preto poskytujú atraktívne teplé biele svetlo. Lampa je dokončená tak, aby svetlo svietilo hore a dole, čo vašim vonkajším stenám dáva pekný žehliaci efekt! Je to skutočné vonkajšie svietidlo vďaka nehrdzavejúcej oceli a hodnote IP IP54 (odolné voči striekajúcej vode). Poznámka: táto lampa nie je stmievateľná. Poskytnite pozornosť pri predných dverách s Silly.

V zľave tento kus Dizajnové vonkajšie nástenné svietidlo strieborné vrátane LED 6 svetiel - hlúpe od kvalitnej značky Paul Neuhaus je možné získať na našich stránkach teraz práve za výpredajovú cenu. Ponuka od 72 EUR.