lightservice.sk

LED verejné osvetlenie 90W

Často hľadaný tovar LED verejné osvetlenie 90W od dodávateľa s dlhou históriou 123led je možné zaobstarať v súčasnosti skutočne výhodne. Aktuálne v akcii za 454,13 EUR.
LED Solution LED verejné osvetlenie 90W
Overiť dostupnosť »
Značka: 123led
454,13 EUR

Popis produktu

Jedná sa o veľmi kvalitnú LED svietidlo verejného osvetlenia vyrábané v ČR. Sú tu použité najnovšie čipy Cree a zdroje MEANWELL či Philips. Na svietidlá poskytujeme 5 rokov záruku. Svietidlá možno vyrobiť podľa individuálnych požiadaviek vrátane voliteľných optických prvkov, napríklad nad prechody pre chodcov. Svietidlo je plne polohovateľné a možno ho montovať na stĺp či výložník s priemerom max. 63mm.

Vysoká úspora oproti výbojkovým svietidlám, pouličného osvetlenia. Svetlo je skvele rozptýlené vďaka optickej šošovke. Celohliníkové telo slúži ako chladič celou svojou plochou, tým je dosiahnuté dlhej životnosti až 80 000 hodín. Po zapnutí svieti ihneď na 100%, nebliká ani nevydáva nepríjemné zvuky. Jednoduchá montáž na výložník.

K týmto LED svietidlám vypracujeme svetelný projekt. Spočítame kalkuláciu úspor. Pomôžeme s financovaním a získaním dotácie. Po dohovore svietidlo požičiame na odskúšanie. Zabezpečíme. Svietidlo vyrobíme podľa požiadaviek zákazníka.

Hlavnej komunikácie, vedľajšie komunikácie, chodníky, námestia, parkoviská, parky, cyklotrasy, ulice, prechody pre chodcov, priemyselné areály.

Ďalšie parametre: Farba tela čierná. Krytie IP65. Rozmery 680 x 190 x 100mm. Svetelný tok 14100lm. Typ LED čipu Cree. Výkon 90W. Životnosť 80 000h. Stmievateľnosť voliteľná. Montážny otvor 63mm. Energetická trieda G. Farba svetla biela. Teplota chromatičnosti 5000K. . . . . . . . .