LED svietidlo Marlo biele 4000K okrúhle 18,2cm

Okrúhle stropné LED svietidlo Marlo s bielym lemovaním a stupňom ochrany IP44 Toto stropné LED svietidlo sa vyznačuje dobrou svietivosťou a... viac informácií »
LED svietidlo Marlo biele 4000K okrúhle 18
Značka: Arcchio
30 EUR
Overiť dostupnosť »
Okrúhle stropné LED svietidlo Marlo s bielym lemovaním a stupňom ochrany IP44 Toto stropné LED svietidlo sa vyznačuje dobrou svietivosťou a...

Okrúhle stropné LED svietidlo Marlo s bielym lemovaním a stupňom ochrany IP44 Toto stropné LED svietidlo sa vyznačuje dobrou svietivosťou a použiteľnosťou vo vlhkých miestnostiach, pretože je vybavené stupňom ochrany IP44, čo znamená, že je dobre utesnené. Vďaka bielemu rámu a okrúhlemu tvaru pôsobí stropné LED svietidlo mimoriadne jednoducho, vďaka čomu ho možno kombinovať s rôznymi štýlmi, pričom poslúži aj v komerčnom prostredí ako funkčný zdroj svetla. Obľúbený produkt LED svietidlo Marlo biele 4000K okrúhle môžete nájsť bez problémov tu na stránkach v kategórii stropné svietidlá! Teraz môžete kúpiť úplne nové produkty v spomínanej kategórii z pohodlia domova. Vedúca značka Arcchio vám ponúka skvelý tovar. A to ešte nie je všetko! To však nie je všetko, náš sortiment je ale široký. U nás totiž nájdete ďalší preverený tovar od dodávateľa Arcchio. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento vynikajúci produkt LED svietidlo Marlo biele 4000K okrúhle 18,2cm od renomovaného dodávateľa Arcchio ide zohnať tu a teraz za výpredajovú cenu. Teraz si môžete kúpiť za 30 EUR.