LED sviečka Shine, Ø 5 cm, sivá, V17,5 cm

Tenká stĺpová sviečka Shine s 6-hodinovým časovačom Táto stĺpová sviečka je vhodná na rôzne dekorácie - a to nielen počas adventu a Vianoc, ale... viac informácií »
LED sviečka Shine
Značka: Sompex
20 EUR
Overiť dostupnosť »
Tenká stĺpová sviečka Shine s 6-hodinovým časovačom Táto stĺpová sviečka je vhodná na rôzne dekorácie - a to nielen počas adventu a Vianoc, ale...

Tenká stĺpová sviečka Shine s 6-hodinovým časovačom Táto stĺpová sviečka je vhodná na rôzne dekorácie – a to nielen počas adventu a Vianoc, ale po celý rok. Lesk vyzerá veľmi autenticky vďaka použitiu pravého vosku v matnom vzhľade. K tomuto efektu prispieva aj nepravidelne tvarovaná, zdanlivo roztavená hrana. Integrovaná multi-LED technológia zaisťuje príjemné teplé biele svetlo a tým veľmi útulnú atmosféru osvetlenia. – Možno dovybaviť diaľkovým ovládačom (k dispozícii prostredníctvom príslušenstva) – Vybavený 6-hodinovým časovačom – Prevádzka na batériu: 2 x AA (nie je súčasťou balenia – možno objednať prostredníctvom príslušenstva)Super výrobok LED sviečka Shine, Ø 5 cm, získate okrem iného na stránkach v známej sekcii led sviečky! Získajte úplne nové produkty v spomínanej sekcii za akčnú cenu. Nebojte sa, máme toho viac, samozrejme, máme v ponuke viac kúskov značky Sompex. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa žiadaný produkt LED sviečka Shine, Ø 5 cm, sivá, V17,5 cm od značky s dlhou tradíciou Sompex ide zohnať práve za výpredajovú cenu. Lacno za 20 EUR.