LED sviečka E14 4W 450lm teplá biela sada 6 kusov

Praktické multibalenie - LED svietidlo Windstoß E14 4W 450 lumenov Táto LED lampa na sviečky je ideálna napríklad na použitie v lustroch a poskytuje... viac informácií »
LED sviečka E14 4W 450lm teplá biela sada 6 kusov
Značka: Näve
28 EUR
Overiť dostupnosť »
Praktické multibalenie - LED svietidlo Windstoß E14 4W 450 lumenov Táto LED lampa na sviečky je ideálna napríklad na použitie v lustroch a poskytuje...

Praktické multibalenie – LED svietidlo Windstoß E14 4W 450 lumenov Táto LED lampa na sviečky je ideálna napríklad na použitie v lustroch a poskytuje mäkké, teplé biele svetlo. Vďaka svojmu vzhľadu v poryve vetra s matným sklom pôsobí v otvorených svietidlách dekoratívne. Sada sa dodáva so 6 žiarovkami, čo je ideálne pre viacplameňové svietidlá. – Balenie 6 kusov – nie je stmievateľný Tento žiadaný produkt LED sviečka E14 4W 450lm teplá možno zohnať tiež tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike led žiarovky. Teraz môžete získať úplne nové produkty z tejto sekcie za rozumné peniaze. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Näve dodáva svojim zákazníkom top výrobky. Pozrite so sami! Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte, v ponuke toho máme viac. Mrknite na ďalšie preverené produkty od značky Näve. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený produkt LED sviečka E14 4W 450lm teplá biela sada 6 kusov od skvelej značky Näve zoženiete aktuálne na webe za neuveriteľne nízku cenu. Cenovo vychádza na 28 EUR.