Lindby Georgios nástenné bodové LED svetlo, čierne

LED nástenné bodové svietidlo Georgios v modernom dizajne LED nástenný šport Georgios zaujme príjemne decentným vzhľadom a praktickou funkčnosťou.... viac informácií »
Lindby Georgios nástenné bodové LED svetlo
Značka: Lindby
35 EUR55 EUR Zľava -37%
Overiť dostupnosť »
LED nástenné bodové svietidlo Georgios v modernom dizajne LED nástenný šport Georgios zaujme príjemne decentným vzhľadom a praktickou funkčnosťou....

LED nástenné bodové svietidlo Georgios v modernom dizajne LED nástenný šport Georgios zaujme príjemne decentným vzhľadom a praktickou funkčnosťou. Je vyrobený z ocele a natretý čiernou farbou. Vo vnútri jeho valcového tienidla je priestor pre použitie žiarovky a je príjemne tlmený. Nielen jeho príjemný vzhľad ho však robí dokonalým na osvetlenie chodby, ale aj jeho praktické vlastnosti. Nástenné bodové svietidlo Georgios LED má otočný spínač na nástennom držiaku, ktorý je možné ľahko stlmiť a tak vždy generuje dokonalé osvetlenie. Jeho kompaktná veľkosť je tiež plusovým bodom, pretože šetrí miesto ako rozsiahle nástenné svietidlo. To znamená, že sa hodí aj do úzkych chodieb. Bodové svetlo má textilný kábel so zástrčkou.

Tento dizajnový výrobok Lindby Georgios nástenné bodové LED svetlo, čierne od značky s tradíciou a dobrou povesťou Lindby ľahko zoženiete zrovna až neuveriteľne lacno! Momentálne v akcii za 35 EUR.