LED stropná lampa Zoe, štvorcová, chrómová 80x80cm

Zľavový kus máte možnosť zohnať taktiež tu u nás v populárnej sekcii stropné svietidlá! Nájdite si ešte podobné produkty z tejto známej rubriky... viac informácií »
LED stropná lampa Zoe
Zľavový kus máte možnosť zohnať taktiež tu u nás v populárnej sekcii stropné svietidlá! Nájdite si ešte podobné produkty z tejto známej rubriky...

Zľavový kus máte možnosť zohnať taktiež tu u nás v populárnej sekcii stropné svietidlá! Nájdite si ešte podobné produkty z tejto známej rubriky za skvelú cenu. To však nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme aj v ponuke viac skvelých produktov od značky FISCHER & HONSEL. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . LED stropná lampa Zoe v štvorcovom dizajne z kovu v hliníkovom a chrómovom vzhľade Štvorcové LED stropné svietidlo Zoe bolo navrhnuté s matným hliníkovým povrchom a pochrómovaným krytom a môže byť použité ako moderný svetelný zdroj do mnohých miestností a štýlov. Teplé biele svetlo LED diód nie je vyžarované iba smerom dole cez stredový akrylový kryt, ale aj smerom dole a nahor na okraji svietidla. To nielenže vytvára jasné svetlo, ale aj nepriame svetlo so svetelným prsteňom na strope. LED zabudované do svietidla je možné pomocou štandardného nástenného spínaša stlmiť v troch stupňoch. Aby ste to dosiahli, musíte nástenný spínač niekoľkokrát stlačiť.

Tento akčný produkt LED stropná lampa Zoe, štvorcová, chrómová 80x80cm od spoločnosti s úžasnou reputáciou FISCHER & HONSEL ľahko môžete nájsť tady teraz so zľavou! Produkt je v súčasnosti v predaji za 520 EUR.