LED stropná lampa Luno s chintzovým tienidlom

Moderná stropná LED lampa Luno s chintzovým tienidlom Svojim chintzovým tienidlom tmavosivej farby stropná LED lampa Luno bude naozaj priťahovať... viac informácií »
LED stropná lampa Luno s chintzovým tienidlom
Značka: Hufnagel
650 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderná stropná LED lampa Luno s chintzovým tienidlom Svojim chintzovým tienidlom tmavosivej farby stropná LED lampa Luno bude naozaj priťahovať...

Moderná stropná LED lampa Luno s chintzovým tienidlom Svojim chintzovým tienidlom tmavosivej farby stropná LED lampa Luno bude naozaj priťahovať pohľady. Je nadčasová a zároveň puristická a hodí sa do mnohých obytných priestorov. Integrovaná funkcia stmievania umožňuje bez problémov nastaviť intenzitu osvetlenia existujúcim štandardným vypínačom. Bežným jednoduchým stlačením vypínača sa lampa ako zvyčajne, zapína a vypína. Keď sa tlačidlo stlačí dvakrát, spustí sa stmievanie. Keď svetlo dosiahne požadovanú intenzitu (10% až 100%), môžete ju zafixovať ďalším dvojnásobným stlačením tlačidla. Výrobca, ktorý svoje svietidlá vyrába výlučne v Nemecku, ponúka v príslušenstve závesný systém s dĺžkou zavesenia 150 cm. Stropná lampa sa tak môže použiť aj ako závesná lampa. Lacný produkt získate pohodlne na našich stránkach umiestnený v rubrike stropné svietidlá. Pozrite sa na unikátne kúsky vo spomínanej sekcii za neuveriteľne výhodnú cenu!

Tento veľmi žiadaný tovar LED stropná lampa Luno s chintzovým tienidlom od obľúbeného výrobcu Hufnagel je možné zakúpiť v súčasnosti za rozumné peniaze! Teraz nakúpite za 650 EUR.