LED stojacia lampa Ragna na čítanie, nikel

Stojanová LED lampa Ragna vo vyhotovení ako svietidlo osvetľujúce strop s alabastrovým tienidlom, lampou na čítanie a dvoma otočnými stmievačmi... viac informácií »
LED stojacia lampa Ragna na čítanie
Značka: Lindby
199,90 EUR259,90 EUR Zľava -23%
Overiť dostupnosť »
Stojanová LED lampa Ragna vo vyhotovení ako svietidlo osvetľujúce strop s alabastrovým tienidlom, lampou na čítanie a dvoma otočnými stmievačmi...

Stojanová LED lampa Ragna vo vyhotovení ako svietidlo osvetľujúce strop s alabastrovým tienidlom, lampou na čítanie a dvoma otočnými stmievačmi Stojanová LED lampa Ragna vyzerá ako svietidlo so svetlom orientovaným na strop a má integrovanú lampu na čítanie, čím sa zvyšuje jej funkčnosť neslúži iba ako útulné nepriame osvetlenie. Lampa na čítanie, ktorá má tak ako aj hlavná lampa LED žiarovky s teplým bielym svetlom, sa nachádza v strednej výške stojana a je možné ju nasmerovať podľa potreby. Obidva zdroje svetla je možné stmievať a to platí pre každú lampu samostatne, pretože na stojane sú namontované dva otočné stmievače pre plynulé nastavenie jasu. Tienidlo v tvare misky, ktorá je v hornej časti otvorená, má alabastrový vzhľad, čo vyzerá tak, akoby sa cez sklo ťahali jemné nitky. Stojanová LED lampa s lampou na čítanie je výborným doplnkom práve v obytných priestoroch, pretože spája útulnosť s orientovaným svetlom, ktoré je potrebné na čítanie, aby sa oči rýchlo neunavili a neboli podráždené.
Kvalitný a lacný kus ide získať ešte tu a teraz na našom webe v kategórii stojacie lampy! Teraz kúpite unikátne výrobky zo spomínanej sekcie na pár kliknutí.

Veľmi žiadaný kus LED stojacia lampa Ragna na čítanie, nikel od dodávateľa so skvelou povesťou Lindby môžete pohodlne získať tu teraz práve za super cenu! Teraz za akčnú cenu 199,90 EUR.