LED stojacia lampa Jonne na čítanie hranaté

Praktická lampa osvetľujúca strop LED Jonne s integrovaným svetlom na čítanie Jonne je lampa osvetľujúca strop LED, ktorá vyzerá naozaj moderne a je... viac informácií »
LED stojacia lampa Jonne na čítanie hranaté
Značka: Lindby
170 EUR
Overiť dostupnosť »
Praktická lampa osvetľujúca strop LED Jonne s integrovaným svetlom na čítanie Jonne je lampa osvetľujúca strop LED, ktorá vyzerá naozaj moderne a je...

Praktická lampa osvetľujúca strop LED Jonne s integrovaným svetlom na čítanie Jonne je lampa osvetľujúca strop LED, ktorá vyzerá naozaj moderne a je vyrobená z kovu v satinovanom nikle. Lampa osvetľujúca strop vytvára nepriame svetlo smerujúce hore, ktorá sa vynikajúco hodí na príjemné večerné osvetlenie, ideálne na oddych. Okrem toho má integrované rameno s lampou na čítanie, ktoré je možné podľa potreby nastaviť, aby ste mali pri čítaní perfektne nasmerované cielené osvetlenie. Základný tvar obidvoch zdrojov svetla je štvorcový, čo je veľmi moderné. Lampa na čítanie sa môže zapnúť a vypnúť a LED v zdroji osvetľujúcom strop sa dá stmievať. Obidva vypínače sú pohodlne umiestnené v strednej výške stojanu. Tento veľmi obľúbený produkt LED stojacia lampa Jonne na ide nakúpiť okrem iného tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike vnútorné osvetlenie! Teraz si môžete zaobstarať obľúbené produkty v spomínanej rubrike vo výpredajovej akcii.

Neodolateľný produkt LED stojacia lampa Jonne na čítanie hranaté od spoločnosti s popredným postavením na trhu Lindby jednoducho môžete nájsť online za super peniaze! Ponuka už od 170 EUR.