LED stojacia lampa Carrara so stmievačom čierna

Stropná podložka s dizajnom Carrara na nepriame osvetlenie Na prvý pohľad Carrara sotva vyzerá ako svietidlo, ale skôr ako socha. Jednofarebné telo z... viac informácií »
LED stojacia lampa Carrara so stmievačom čierna
Značka: Luceplan
1 570 EUR1 740 EUR Zľava -9%
Overiť dostupnosť »
Stropná podložka s dizajnom Carrara na nepriame osvetlenie Na prvý pohľad Carrara sotva vyzerá ako svietidlo, ale skôr ako socha. Jednofarebné telo z...

Stropná podložka s dizajnom Carrara na nepriame osvetlenie Na prvý pohľad Carrara sotva vyzerá ako svietidlo, ale skôr ako socha. Jednofarebné telo z polyuretánu je navrhnuté ako valec, ktorý sa smerom nahor zužuje. V hornej časti sa obvod tela opäť zväčšuje a pri vertikálnom pohľade nadobúda oválny tvar. Svetlo integrovaných LED diód vyžaruje široko nahor, takže príjemne osvetľuje miestnosť ako nepriame osvetlenie cez strop alebo priľahlú stenu. Svetelný výkon možno regulovať pomocou nožného stmievača na zástrčkovom kábli. Stojaciu lampu LED, ktorú navrhol Alfredo Häberli, možno kombinovať s klasickými aj modernými nábytkovými konceptmi. Tento vynikajúci kus LED stojacia lampa Carrara so stmievačom ide kúpiť taktiež tu na našom webe umiestnený v sekcii osvetlenie smerom hore! Vyhľadajte si ešte ďalšie kusy v spomínanej kategórii za výborné peniaze! Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Luceplan ponúka vysoko kvalitné produkty. Urobte si radosť!

Unikátny produkt LED stojacia lampa Carrara so stmievačom čierna od dodávateľa s dlhou históriou Luceplan je možné získať práve teraz u nás za outletovú cenu. Práve teraz za cenu 1 570 EUR.