LED stojacia lampa Carrara so stmievačom, biela

Stropná podložka s dizajnom Carrara na nepriame osvetlenie Na prvý pohľad Carrara sotva vyzerá ako svietidlo, ale skôr ako socha. Jednofarebné telo z... viac informácií »
LED stojacia lampa Carrara so stmievačom
Značka: Luceplan
1 570 EUR1 740 EUR Zľava -9%
Overiť dostupnosť »
Stropná podložka s dizajnom Carrara na nepriame osvetlenie Na prvý pohľad Carrara sotva vyzerá ako svietidlo, ale skôr ako socha. Jednofarebné telo z...

Stropná podložka s dizajnom Carrara na nepriame osvetlenie Na prvý pohľad Carrara sotva vyzerá ako svietidlo, ale skôr ako socha. Jednofarebné telo z polyuretánu je navrhnuté ako valec, ktorý sa smerom nahor zužuje. V hornej časti sa obvod tela opäť zväčšuje a pri vertikálnom pohľade nadobúda oválny tvar. Svetlo integrovaných LED diód vyžaruje široko nahor, takže príjemne osvetľuje miestnosť ako nepriame osvetlenie cez strop alebo priľahlú stenu. Svetelný výkon možno regulovať pomocou nožného stmievača na zástrčkovom kábli. Stojaciu lampu LED, ktorú navrhol Alfredo Häberli, možno kombinovať s klasickými aj modernými nábytkovými konceptmi.
Kvalitný a žiadaný produkt dostanete ľahko tu u nás v obľúbenej kategórii osvetlenie smerom hore. Teraz môžete kúpiť parádne produkty z našej kategórie v zľave. Táto značka Luceplan má v ponuke kvalitné produkty U nás toho nájdete oveľa viac, mrknite na viac skvelých kúskov značky Luceplan. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Výnimočný produkt LED stojacia lampa Carrara so stmievačom, biela od našej známej značky Luceplan máte možnosť nájsť v našej ponuke stále výhodne! Akčná cena od 1 570 EUR.