LED stočená žiarovka MEGA splash E27 240V 4W stmievateľná

Tento kvalitný a žiadaný produkt LED stočená žiarovka MEGA splash E27 240V 4W stmievateľná ide kúpiť ľahko na našich stránkach v populárnej... viac informácií »
LED stočená žiarovka MEGA splash E27 240V 4W stmievateľná
Značka: Calex
58 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento kvalitný a žiadaný produkt LED stočená žiarovka MEGA splash E27 240V 4W stmievateľná ide kúpiť ľahko na našich stránkach v populárnej...

Tento kvalitný a žiadaný produkt LED stočená žiarovka MEGA splash E27 240V 4W stmievateľná ide kúpiť ľahko na našich stránkach v populárnej rubrike žiarovky! Vyberte si obľúbené produkty z tejto populárnej rubriky za akčnú cenu. Náš sortiment je ale široký, preskúmajte u nás tiež viac vybraných výrobkov od dodávateľa Calex. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Známy výrobca Calex dlhodobo vyrába prvotriedny tovar. Svetelný zdroj, ktorý určite zmení vaše zariadenie na pútač pozornosti! Tento mega veľký svetelný zdroj má priemer 16,2 cm! Je 33 cm dlhý, zapadá do kovania E27 a funguje na bežnom stmievači. Vďaka krásnemu tvaru a viditeľnému vláknu, ktoré preteká, je tento svetelný zdroj ten, ktorý je možné vidieť vo vašom svietidle. Extra dlhé „vlákna“ už nie je možné odlíšiť od skutočnej žiarovky. Zlatý povrch (zlatá čiara) z neho robí nádherný zdroj svetla, ktorý je potrebné vidieť. Špeciálne vyrobené pre vytvorenie správnej atmosféry a tiež pre veľmi efektívne spaľovanie energie po tisíce hodín s 200 lúmenmi a 2 100 Kelvinmi. Premeňte lampu na svietidlo bez tienidla alebo s veľmi veľkým tienidlom a vaša lampa je okamžitým pútačom pozornosti!

Tento vynikajúci tovar LED stočená žiarovka MEGA splash E27 240V 4W stmievateľná od dodávateľa so skvelou povesťou Calex jednoducho získate práve teraz na našej webovej stránke za outletovú cenu! Akčné ceny už od 58 EUR.