LED Solution Žiarivkové teleso pre LED trubice 150cm

Toto žiarivkové teleso je určené pre LED trubice T8 s dĺžkou 150cm. Toto svietidlo je cenovo veľmi dostupné, pritom však spĺňa potrebné požiadavky... viac informácií »
LED Solution Žiarivkové teleso pre LED trubice 150cm
Toto žiarivkové teleso je určené pre LED trubice T8 s dĺžkou 150cm. Toto svietidlo je cenovo veľmi dostupné, pritom však spĺňa potrebné požiadavky...

Toto žiarivkové teleso je určené pre LED trubice T8 s dĺžkou 150cm. Toto svietidlo je cenovo veľmi dostupné, pritom však spĺňa potrebné požiadavky na kvalitu. Žiarivkové trubice boli vyvinuté ako náhrada starších výbojkových svietidiel a hojne sa uchytila tak v priemysle, ako aj v kanceláriách. Dostupnosť LED technológie však tento variant presúva na druhú koľaj. Použitím LED žiariviek je možné dosiahnuť 50% úspory.

Vďaka LED technológii nie je v tomto svietidle potreba štartér. Krytie IP65 im poskytuje odolnosť proti striekajúcej vode a prachotesnosť. Žiarivkové svietidlo je vhodné pre LED trubice 2 x 120cm. Žiarivky nie sú súčasťou.

Svietidlá možno inštalovať za seba.

Pozor, toto teleso je určené pre jednostranne napájané LED trubice. Pokiaľ máte LED žiarivky od iného dodávateľa, odporúčame si zistiť či sú napájané len z jednej strany trubice.

Ďalšie parametre: Pätica G13. Materiál ABS + PC. Rozmery 1 575 x 135 x 100mm. Vstupné napätie AC 230V. Záruka 24 mesiacov. . . . . . . . . . . . . . . .
Obľúbený produkt LED Solution Žiarivkové teleso pre nájdete teraz tu u nás umiestnený v sekcii prachotesné žiarivkové teleso pre led žiarivky! Nájdite si unikátne produkty z tejto populárnej kategórie za mimoriadne nízku cenu! U nás toho nájdete oveľa viac, máme v ponuke tiež ďalší preverený tovar od značky LED Solution. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Výrobca LED Solution dodáva pre svojich zákazníkov top produkty

Zaujímavý výrobok LED Solution Žiarivkové teleso pre LED trubice 150cm od top značky LED Solution jednoducho nájdete aktuálne v našej ponuke za skvelú cenu! Práve teraz za cenu 22 EUR.
Ďalšie produkty z kategórie Prachotesné žiarivkové teleso pre LED žiarivky