LED Solution Vstavaný profil pre LED pásiky V1 varianty: Profil bez difuzoru (krytu) 1m

Tento zabudovateľný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako... viac informácií »
LED Solution Vstavaný profil pre LED pásiky V1 varianty: Profil bez difuzoru (krytu) 1m
Tento zabudovateľný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako...

Tento zabudovateľný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako doplnok nábytku. Profil možno pripevniť k stene alebo inému podkladu pomocou držiakov, nalepiť alebo priskrutkovať.

Profil ponúkame bez difúzora alebo s nacvakávacím difúzorom.

Profil môžete objednať v dĺžkach 1 alebo 2m. Tolerancia dĺžky profilu ± 1%.

Profil je vyrobený z kvalitného hliníka, preto skvele vedie teplo, čím napomáha chladenia LED pásku a predlžuje tak výrazne jeho životnosť. Profil má eloxovanú úpravu.Difuzory sú vyrobené z kvalitného polykarbonátu odolnému proti UV žiareniu, ktorý postupom času nežltne ani nepraská.

Profily a difúzory s dĺžkou 2 metre zasielame iba skrze GLS! Vzhľadom k rozmerom a neskladnosti zásielky nie je možné využiť iný spôsob prepravy.

Ďalšie parametre: varianty Profil bez difuzoru (krytu) 1m. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Podarený tovar môžete dostať ešte tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii vstavané profily pre led pásiky. Teraz nájdete nové produkty zo spomínanej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu! Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho viac. Preskúmajte u nás taky viac skvelých kúskov od dodávateľa LED Solution. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Výrobca LED Solution dlhodobo poskytuje skvelý sortiment. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu!

Podarený produkt LED Solution Vstavaný profil pre LED pásiky V1 varianty: Profil bez difuzoru (krytu) 1m od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou LED Solution je možné nakúpiť tu a teraz za výborné peniaze. Výhodne za cenu 9,92 EUR.