LED Solution Vstavaný profil pre LED pásiky V1 čierny varianty: Profil bez difuzoru (krytu) 1m

Tento zabudovateľný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako... viac informácií »
LED Solution Vstavaný profil pre LED pásiky V1 čierny varianty: Profil bez difuzoru (krytu) 1m
Značka: LED Solution
11,94 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento zabudovateľný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako...

Tento zabudovateľný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako doplnok nábytku. Profil možno pripevniť k stene alebo inému podkladu pomocou držiakov, nalepiť alebo priskrutkovať.

Profil ponúkame bez difúzora alebo s nacvakávacím difúzorom.

Profil môžete objednať v dĺžkach 1 alebo 2m. Tolerancia dĺžky profilu ± 1%.

Profil je vyrobený z kvalitného hliníka, preto skvele vedie teplo, čím napomáha chladenia LED pásku a predlžuje tak výrazne jeho životnosť. Profil má eloxovanú úpravu.Difuzory sú vyrobené z kvalitného polykarbonátu odolnému proti UV žiareniu, ktorý postupom času nežltne ani nepraská.

Profily a difúzory s dĺžkou 2 metre zasielame iba skrze GLS! Vzhľadom k rozmerom a neskladnosti zásielky nie je možné využiť iný spôsob prepravy.

Ďalšie parametre: varianty Profil bez difuzoru (krytu) 1m. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Tento výnimočný produkt LED Solution Vstavaný profil pre LED pásiky V1 čierny varianty: Profil môžete získať v pohode tu na našom webe v sekcii vstavané profily pre led pásiky. Vyhľadajte si akčné produkty z tejto známej sekcie za výhodné peniaze. V očiach zákazníkov popupárna značka LED Solution vám poskytuje prémiový tovar Urobte radosť sami sebe!

Super tovar LED Solution Vstavaný profil pre LED pásiky V1 čierny varianty: Profil bez difuzoru (krytu) 1m od nášho výrobcu LED Solution možno zohnať aktuálne v našej ponuke za outletovú cenu! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 11,94 EUR.