LED Solution Vstavaný profil pre LED pásiky V1 biely varianty: Profil bez difuzoru (krytu) 1m

Tento zabudovateľný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako... viac informácií »
LED Solution Vstavaný profil pre LED pásiky V1 biely varianty: Profil bez difuzoru (krytu) 1m
Značka: LED Solution
10,29 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento zabudovateľný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako...

Tento zabudovateľný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako doplnok nábytku. Profil možno pripevniť k stene alebo inému podkladu pomocou držiakov, nalepiť alebo priskrutkovať.

Profil ponúkame bez difúzora alebo s nacvakávacím difúzorom.

Profil môžete objednať v dĺžkach 1 alebo 2m. Tolerancia dĺžky profilu ± 1%.

Profil je vyrobený z kvalitného hliníka, preto skvele vedie teplo, čím napomáha chladenia LED pásku a predlžuje tak výrazne jeho životnosť. Profil má eloxovanú úpravu.Difuzory sú vyrobené z kvalitného polykarbonátu odolnému proti UV žiareniu, ktorý postupom času nežltne ani nepraská.

Profily a difúzory s dĺžkou 2 metre zasielame iba skrze GLS! Vzhľadom k rozmerom a neskladnosti zásielky nie je možné využiť iný spôsob prepravy.

Ďalšie parametre: varianty Profil bez difuzoru (krytu) 1m. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . V zľave tento produkt máte možnosť nájsť bez problémov na stránkach v obľúbenej rubrike vstavané profily pre led pásiky! Teraz kúpite ešte ostatné kúsky zo spomínanej kategórie za výpredajovú cenu! Výrobca LED Solution vám môže ponúknuť vynikajúce výrobky Presvedčte sa! Náš sortiment je široký, máme však aj v ponuke viac osvedčených výrobkov od značky LED Solution. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Úplne unikátny tovar LED Solution Vstavaný profil pre LED pásiky V1 biely varianty: Profil bez difuzoru (krytu) 1m od skvelej značky LED Solution môžete získať bezpečne online za outletovú cenu! Akčná cena od 10,29 EUR.